Konglomerat kwarcowy Pure Natural White to jeden z wielu konglomeratów, które są dostępne na Polskim rynku w bardzo wysokiej jakości. Konglomerat zwany również kwarcogranitem przez niektórych klientów jest lżejszy o 25-32% od granitu. Metr kwadratowy materiału przy grubości 2 cm wazy ok 50kg, natomiast przy grubości 3 cm ok 75 kg.

Charakteryzuje się:

Konglomerat jest dostępny o grubości 2 i 3 cm i zazwyczaj blaty kuchenne i łazienkowe są produkowane o grubości 2 cm. Materiał ze względu na swoją wytrzymałość jest odporny na soki, kawę, herbatę, a także sok z cytryny. Dzięki elastyczności nie wymaga zbrojenia włóknem szklanym (które jest stosowane przy granitach), co obniża bezpośrednio koszt produkcji.

Czy tego typu materiał jest wytrzymały i jak długo można go eksploatować?

Klienci, którzy skorzystali z naszej oferty kilka bądź kilkanaście lat temu i zgłaszają się do nas w celu kupna kolejnych blatów/parapetów lub ewentualnego przerobienia blatu pod nowy projekt kuchni nigdy nie zgłaszali nam problemów z użytkowaniem Pure Natural White. Jedynym minusem tego materiału jest to, że jest bardziej wymagający od blatów szarych, czarnych lub innych z drobinami, na których nie widać tak bardzo pozostałości po jedzeniu itp.

Levanda oferuje ten konglomerat w podstawowej wersji cenowej, dzięki dużej ilości materiału na magazynie i dużemu zapotrzebowaniu. Materiał bez względu na ilość zamawianego blatu zawsze jest rozliczany z ilości metrów kwadratowych.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą na ten materiał do łazienki, kuchni lub jako stopnie na schody, przygotuj i wyślij nam: