Residente Dark Technistone

W ofercie firmy LEVANDA dostępne są czeskie kwarcogranity TECHNISTONE. Bogata gama kolorystyczna produktów pozwala dobrać klientom idealny materiał dla siebie.

Kwarc Residente Dark Technistone, znajduje swoje zastosowanie zarówno w kuchni jak i łazience. Ten konglomerat kwarcowy, to także idealne rozwiązanie jako płyty schodów, cokoliki, parapety, stopnie, podstopnie, trepy, okładziny.

Największą zaletą kwarcu jest jego wytrzymałość. To materiał stworzony w 100% z naturalnych elementów, jednocześnie utwardzony tak, że nie ulega zarysowaniom, nie przyswaja plam np. z soku, kawy, wina, ponadto jest na nim łatwo utrzymać czystość.

Blaty oraz inne elementy wykonane z kwarcogranitu nadają wnętrzom niepowtarzalnego klimatu. W zależności od dobranych pozostałych elementów, kwarc dodaje elegancji, nowoczesności, jednocześnie pozostaje klasyczny i ponadczasowy.

Realizacje wykonujemy w takich miastach jak: Warszawa, Łomianki, Pruszków, Kobyłka, Toruń, Kraków, Wrocław , Radom, Katowice, Łódź i wiele innych.

*zdjęcie pochodzi ze strony https://www.technistone.com/pl/homepage

Szukasz tego materiału na blat?

Wyślij nam do bezpłatnej wyceny: wymiary i ilość elementów, nazwę materiału lub kolor, miejsce montażu lub dostawy oraz inne informacje jak np otwory lub nietypowe rozwiązania. Kontakt(B)levanda.pl lub TELEFON: +48 792-100-291