Firma LEVANDA jest kontynuacją rodzinnego zakładu, który powstał ponad 30 lat temu na północy Mazowsza.

W 1986 roku firma rozpoczęła produkcję specjalizując się w nagrobkach, schodach, parapetach i płytach z lastrico. Wytwarzanie materiału, jego obróbka i montaż odbywały się przez cały rok.

W związku ze zmianą panujących trendów w 1995 roku zakład zaczął rozwijać się w kierunku obróbki granitów. Wiązało się to z przeniesieniem zakładu, jego rozbudową oraz zmianą w systemie produkcji.

Firma wielokrotnie wykonywała tablice pamiątkowe oraz inne monumenty dla instytucji państwowych i kościelnych. Po ponad 30 latach firma rozpoczyna swój rozwój na terenie Warszawy i okolic.

 

Wykonujemy:

-blaty kuchenne i łazienkowe z granitu, marmuru, konglomeratu kwarcowego, marmurowego, kwarcu

– schody kamienne z materiałów pochodzenia naturalnego lub kompozytowego

– parapety z konglomeratów marmurowych, kwarcowych,a także z granitu

– kominki z granitu

 

Działamy w miejscowościach: Warszawa, Ząbki, Marki, Pruszków, Magdalenka, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Bielany, Białołęka, Mokotów, Ursus, Żerań, Tarchomin, Pamir, Piaseczno, Okęcie, Wilanów, Targówek, Gocław, Grochów, Wawer, Wesoła, Sulejówek, Łomianki, Czosnów, Raszyn, Piastów, Ożarów Mazowiecki, Wola, Rembertów, Bródno, Ochota, Włochy, Nadarzyn, Jabłonna, Józefów, Otwock, Konstancin Jeziorna, Radzymin, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Zegrze, Płońsk, Ciechanów, Mława, Pułtusk, Serock, Wieliszew, Józefosław, Wieliszew, Chotomów, Truskaw, Łomianki.