Parapety kamienne z Granitu Konglomeratu Marmuru Warszawa

Firma LEVANDA specjalizuje się między innymi się w produkcji i montażu parapetów kamiennych z granitu, konglomeratu kwarcowego, konglomeratu marmurowego, aglomarmuru, marmuru. Produkujemy zarówno parapety wewnętrzne jak i zewnętrzne do domu, biura, kuchni, salonu i wielu innych miejsc.
Jakie parapety będą najlepszym rozwiązaniem?

Najlepszym pod względem jakościowym w stosunku do ceny produktem są parapety z konglomeratu marmurowego. Dzięki zastosowaniu kruszywa marmurowego w połączeniu z żywicą  konglomerat zachowuje się jak kamień, ale cenowo jest zdecydowanie bardziej przystępny niż np. granit czy marmur.

Jakie są zalety konglomeratu?

– wysoka wytrzymałość na nacisk (pod warunkiem zamontowania na sztywnym podłożu),
– obniżona nasiąkliwość w porównaniu marmuru,
– możliwość dopasowania kolorystycznego do wystroju pomieszczenia dzięki jednolitej barwie (w naszej ofercie znajdują się białe (Polar, Polare), beżowe (Bianco Micro), szare (Asia Grey) , a także w stylu marmurowym z naturalnym użyleniem w stylu Carrara i Marfil.

Skontaktuj się z nami:  tel: 792-100-291  lub mail: kontakt@levanda.pl

 

 

Tagi: parapety kamienne warszawa, parapety z kamienia naturalnego, parapety granitowe Warszawa, parapety z konglomeratu Warszawa, parapety na wymiar wewnętrzne i zewnętrzne.
Star Galaxy, Marfil, Calacatta, Absolute Black.

Wzory konglomeratów na parapety