Roman Black Quarella

Kwarce firmy Quarella to gwarancja wysokiej jakości. Kwarcogranit Roman Black Quarella jest dostępny w sprzedaży firmy LEVANDA. Posiadamy najkorzystniejszy cennik na rynku. W ramach opłaty klient otrzymuje profesjonalny pomiar i doradztwo, transport oraz montaż.

Na zlecenia indywidualne i biznesowe wykonujemy dla klientów: blaty kuchenne i łazienkowe, schody, parapety, stopnie, podstopnie, trepy, okładziny.

Dlaczego warto wybrać konglomerat kwarcowy? Plusy: odporność na zabrudzenia i zarysowania, materiały wykorzystane w produkcji są w 100% naturale, nie ma konieczności dodatkowej impregnacji płyty, wytrzymałość na wysokie temperatury.

Płyty kwarcogranitów mają grubość od 2 do 3 cm, są dostępne w różnych wykończeniach.

Realizacje wykonujemy w takich miastach jak: Warszawa, Ząbki, Wołomin, Piastów, Toruń, Kraków, Wrocław , Radom, Katowice, Łódź i wiele innych.

*zdjęcie pochodzi ze strony http://www.quarella.com.pl/

Szukasz tego materiału na blat?

Wyślij nam do bezpłatnej wyceny: wymiary i ilość elementów, nazwę materiału lub kolor, miejsce montażu lub dostawy oraz inne informacje jak np otwory lub nietypowe rozwiązania. Kontakt(B)levanda.pl lub TELEFON: +48 792-100-291