Spiek kwarcowy Arabescato Laminam

Spiek kwarcowy Arabescato Laminam, to jeden z wiodących trendów we współczesnej architekturze. Wzór ten znajduje zastosowanie we wnętrzach jako materiał pod blaty, okładziny ścienne, podłogi.
W przypadku spieku kwarcowego Arabescato Laminam zalety znacznie przewyższają wady. Warto wspomnieć, że materiał ten jest odporny na bardzo wysokie temperatury, może mieć styczność z żywnością, jest odporny na uszkodzenia chemiczne.
Dlaczego warto wybrać spiek kwarcowy Arabescato Laminam? Spieki kwarcowe są coraz częściej wybierane przez klientów do aranżacji wnętrza. Są polecane przez architektów i wykorzystywane w wielu projektach. Dzięki użyciu spieków kwarcowych można uzyskać nowoczesny i estetyczny design.
Jest to materiał, który cechuje dokładna imitacji wzoru np. metalu, drewna, kamienia, węgla. Płyty są cienkie i lekkie, przez co bezpieczne dla mebli.

Firma LEVANDA oferuje pełen zakres usług związany z montażem spieków. Zapewniamy pomiar, doradztwo przy wyborze materiału, transport oraz montaż.
Jesteś zainteresowany spiekami kwarcowymi, skontaktuj się z nami kontakt@levanda.pl, tel: 792100291.

*zdjęcie pochodzi ze strony www.laminam.pl